Welcome pics-05 (Copy)
Welcome pics-01 (Copy)
Welcome pics-03 (Copy)
Welcome pics-04 (Copy)
Welcome pics-02 (Copy)

מותג עיצוב המעניק מענה מקצועי לכל עולם אירועים, החל מאירועים פרטיים ועד לאירועים עסקיים בהיקף רחב.

אנחנו מאמינים בתהליך הנעשה דרך חווית עיצוב מוקפדת ומקצועית עד לפרטים הקטנים ביותר.

הרעיון הוא להעביר את האורחים חוויה חדשה בעזרת העיצוב- פרחים, טקסטיל, עמדות חווייתיות וגרפיקה שתואמת לקונספט וכך להפוך את החלום  למציאות תחת הסלוגן “Design for Dreamers”.

כל לקוח השוכר את שירותינו זוכה ליחס אישי וטיפול מסור של צוות העיצוב שלנו ואנחנו מתרגשים מהתהליך ומהתוצאה בכל פעם מחדש.

Mint הוקמה לפני עשור והיום פועלים במותג מעצבים, שוזרות פרחים, אנשי לוגיסטיקה ושלל ספקים מהארץ ומחו"ל. אנחנו מבקרים מדי שנה בתערוכות עיצוב ברחבי העולם ומביאים את מגוון הטרנדים החדשים בתחום העיצוב והסטיילינג.

ההמלצות שלכם

החתונה של שי ויולי

26.03.18

 

מהשיחות הטלפון הראשונה עם שלי כבד ידעתי שאני בידיים טובות ומקצועיות! שלי הבינה בדיוק מי אני ומה אני רוצה באירוע תוך דקות ספורות, לא הייתי צריכה לדבר הרבה והיא השלימה אותי! לכל אורך התהליך היתה שם בשביל הכל, תמיד ידעה לתת עצה טובה ומועילה. התוצאות היו מדהימות, הגן והאולם היו מעוצבים בדיוק איך שדמיינתי שיהיה. הכל היה מושלם!! שלי והצוות המדהים - אתם אלופי האלופים!! תודה על הכל!

 

החתונה של מאי ועידו

22.11.17

 

עדי המעצבת שעבדה איתנו ממינט דיזיין הייתה פשוט נסיכה מהפגישה הראשונה, הכי קשובה בעולם לכל בקשה ולכל התלבטות.. היה חשוב לה להבין ולדייק את מה שאחנו רוצים כעיצוב ובסופו של דבר התוצאה הייתה משולמת. נכנסו למקום וממש התפאלנו ממה שהיה שם, הכל היה בטוב טעם, מדוייק, עשיר ומעבר לכל הציפיות.. גם דברים שהיינו צריכים בדקה ה90 כמו זג כלה שהתפרק בדרך ומסגרת לתמונות שהחלטנו כמה ימים קודם לכניסה.. הם פשוט דאגו לכל הפרטים והכל נעשה עם המון תשומת לב ורגישות ממליצים בחום 

החתונה של אפרת ואורלב

27.10.17

 

"תודה על הכל!! בחלומות הכי וורודים לא דמיינו שייצא כזה מושם! אוהביםםם! ושוב תודה!"